BÜYÜK ANKARA HEMŞEHRİ BULUŞMASI

Merkezi İstanbul’da bulunan Trabzon Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat Ve Turizm Derneği tarafından organize edilen  “ 8. ŞALPAZARI ÇOCUK/GENÇLİK FESTİVALİ’ çerçevesinde 8/11 Haziran 2023 tarihleri arasında Trabzon-İstanbul-Çanakkale olarak düzenlenen etkinlik Ankara tamamlanmıştır.

Şalpazarı Eğitim KST Derneği Başkan yardımcısı İş İnsanı Ataman Havacılık
Birol Ataman ve Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Ayhan KANDEMİR’in   ev sahipliğinde TKİ Genel Müdürlüğü Sosyal tesislerinde  organize edilen  yemekte 50 Kişilik öğrenci kafilesi ile Büyük Ankara Hemşehri buluşması yoğun bir katılımla gerçekleşmiştir.

Öğrenci kafilesinin Dernek Yönetim kurulu ve Duayen Öğretmenimiz Fevzi ÇAKMAK, YÖK Üyesi Prof Dr. Hüseyin KARAMAN, Türkiye Atom Enerjisi Genel Müdürü Necati YAMAÇ, Orman Bakanlığı Müşaviri Yusuf KANDAZOĞLU, Danışman Yılmaz KARA, AASKF Başkanı Murat KANDAZOĞLU, MSB Personel Gnl. Md. Yrd. Cengiz KARAMAN,Danışman Güngör ATAMAN,TCDD Daire Bsk. Yrd.Cevat KANDEMİR, Ankara Ağasarlilar Derneği Başkanı Halil CENGİZ ve Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Tarım Müdürlerimizden İsmet KARABAYIR, EPDK Bsk. Yrd.cilarindan Muhammet MADEN, E. Daire Bsk. Bekir KANDEMİR, TKİ Gnl. MD. Yrd. Ayhan  KANDEMİR, Ankara Beşikdüzü Derneği Başkanı Oğuz YALÇIN, Ataman Havacılık Birol ATAMAN, Eğitimci Saim KESKİN, Emekli Em. Men. Sami KESKİN, Emekli polis Şaban BAYRAM, Gazeteci Turgay İKİNCİ, beraber kafilenin karşılanmasından sonra sosyal tesislerde tanışma akabinde yemek verilmiş, Bağlama ve kemençe dinletisinden sonra kafilemiz akşam 21.00 de Trabzon’a uğurlanmıştır.