” DİJİTAL DÖNÜŞÜM SENİ ÇAĞIRIYOR ” PROJE HAZIRLIK TOPLANTISI

Şalpazarı Ağasarlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil CENGİZ öncülüğünde hazırlanan ve İçişleri Bakanlığına sunulan “Dijital Dönüşüm Seni Çağırıyor” isimli 5 ay sürecek olan proje detaylarını görüşmek için toplantı düzenlenmiştir.

Dernek Başkanımız Halil CENGİZ organizasyonu ile yapılan toplantıya Proje Sorumlusu Korkut Gökhan KURTAR, Dernek Sekreterimiz Soner KANDAZOĞLU, Sayman Sebahattin HALCI, Kadın Kolları Sorumlusu Hacer ÇİL ve Yönetim Kurulu üyemiz Nurcan DEMİR katılmıştır.

Söz konusu proje, vatandaşların dijital okuryazarlık düzeylerinin ve paket program kullanım becerilerinin artırılması ile dijital dünyanın sunduğu fırsatları girişimcilik ve e-ticaret ile değerlendirmelerine yönelik bilgi ve deneyim düzeyini artırmayı amaçlayan proje detayları tek tek gözden geçirilerek ayrıntılar hakkında fikir alışverişinde bulunulmuştur..

Proje etkinlikleri COVID-19 önlemleri dikkate alınarak hem yüz yüze hem de elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi almak ve eğitime katılmak isteyen derneğimizin üye ve yakınlarının aşağıdaki iletişim numaralarına kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Eğitimi tamamlayan kursiyerlere İçişleri Bakanlığı onaylı başarı sertifikası verilecektir.

Proje başvuru ve detayları için:
0 505 993 69 74
0 544 796 89 15