E-Girişimcilik ve E-Ticaret Kursu Duyurusu

E-Girişimcilik ve E-Ticaret kursu Duyurusu

“E-GİRİŞİMCİLİK VE E-TİCARET KURSU BAŞLIYOR”

“Dijital Dönüşüm Seni Çağırıyor Projesi” Dijital Okuryazarlık Kursu I. Dönem eğitimleri siz değerli Vatandaşlarımızın katılımları ile tamamlanmıştır. Eğitimlere E-Girişimcilik ve E-Ticaret Kursu I. Dönem ile devam edilecektir.

E-Girişimcilik ve E-Ticaret kursu 14 Ocak 2021 (Perşembe) saat 20.30’da yapılacak ilk ders ile başlayacaktır.

İçişleri Bakanlığı’nın destekleriyle katılımcılara ÜCRETSİZ olarak sağlanacak kurs sonrasında vatandaşlarımızın dijital dünyada girişimci olabilmek ve ticaret yapma yeteneklerinin oluşturulması bu konuda belli bir birikime ulaşmaları beklenmektedir.

Dijital Okuryazarlık Kursu I. Dönem için kayıt yaptıran Vatandaşlarımızın kayıt yenilemesine gerek bulunmamaktadır.

E-Girişimcilik ve E-Ticaret kursuna Yeni katılım sağlamak isteyenler Derneğimiz sayfasında E-başvuru sayfasını (https://ankarasalpazarlilar.org/1063-2/) kullanarak kayıt yaptırabilirler.

Derslere %90 oranında katılım sağlayanlara İçişleri Bakanlığının onayı alınarak “Katılım Belgesi” verilecektir.

Bilindiği üzere e- girişimcilik ve e-ticaret kursu özel sektör firmaları tarafından kişi başı 3.500 – 4.000 TL + KDV fiyat ile düzenlenmekte olup Derneğimiz bu eğitimi İçişleri Bakanlığının desteği ile Vatandaşlarımıza ÜCRETSİZ olarak sağlayacaktır.

Aşağıda yer verilen bağlantıya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt esnasında kullanılan kişisel bilgiler güvenlik açısından ikinci şahıslarla herhangi bir şekilde paylaşım yapılmayacaktır.

*Ders içeriği ve diğer sorularınız için info@ankarasalpazarlilar.org adresine ileti gönderebilir veya 0 505 993 69 74 ve 0 544 796 89 15 no’lu telefonları arayabilirsiniz.