SEMİNER DUYURUSU VE DAVET

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanlarımızın önemini çok defa vurguladıkları üzere dijital dönüşüm vatandaşlarımızın refahını sağlamak ve ülkemizin kalkınmasına katkı sunmak için hızla adım atılması ve yol alınması gereken bir konudur.
Derneğimiz, bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak Saygıdeğer Yöneticilerimizin sözlerini günlük hayatta uygulamak üzere bir proje hazırlamış ve İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünün finansmanı ile hayata geçirmek olanağı bulmuştur.
Söz konusu Proje faaliyetleri çerçevesinde 02 Aralık 2020 tarihinde saat 11.00-13.00 arasında dijitalleşme ve dijital dönüşüm konularında uzmanlık düzeyinde bilgi sahibi iki konuşmacı tarafından seminer verilecektir. Söz konusu seminerde dijitalleşme ve dijital dönüşüm, faydalanıcılar ve paydaşlar, ulusal ve küresel düzeyde gelişmeler ve mevcut potansiyel hakkında bilgi verilecektir. Oturumun sonunda soru cevap bölümü ile siz değerli vatandaşlarımızın merak ettikleri sorulara yanıt aranacaktır.
Değerli Vatandaşlarımız, sizler için düzenlenen bu seminere hepiniz Davetlisiniz.
Sorularınız ve kayıt işlemleri için lütfen 0 505 993 69 74 – 0 544 796 89 15 Numaralı telefondan ya da qwsbvc@hortmail.com adresinde ulaşınız.